Speed dating - Kilkanaście szans na poznanie kogoś wyjątkowego

szczęśliwa para

Efekty naszych randek

Speed dating, czyli tzw. szybkie randki przynoszą wiele korzyści wszystkim, którzy zdecydują się wziąć w nich udział. Dzięki naszym spotkaniom można nie tylko w łatwy sposób poznać kogoś interesującego, ale także spotkać miłość swojego życia! Szybkie randki sprawiają, że ilość singli w naszym regionie maleje z tygodnia na tydzień. Każdorazowo, po spotkaniu wymieniamy kilkanaście kontaktów pomiędzy uczestnikami, dzięki czemu wiele osób znalazło swoje wymarzone sympatie.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele - nowe znajomości, przyjaźń, a nawet miłość. Czekamy na Ciebie!

ZAPISZ SIĘ >>

Przy odrobinie szczęścia, możesz poznać nawet Dra Housa!

Krótkie randki dotarły do nas aż z zachodu, gdzie szybko udało im się zyskać dużą popularność. Dzięki tak ogromnemu zainteresowaniu, ich wątek zaczął pojawiać się w różnych filmach oraz serialach amerykańskich, jak choćby w serialu „Dr. House”.

Speed dating to idealne rozwiązanie dla osób samotnych, nie przepadających za długotrwałym i monotonnym czatowaniem przez internet, dla ludzi zapracowanych, ale także ceniących sobie spotkania „na żywo”. Na naszych randkach poznasz wiele ciekawych oraz interesujących osobowości, z pewnością uda Ci się wybrać te najbardziej odpowiadające Twoim preferencjom!

Chcesz poznać aż 15 nowych osób w jeden wieczór i porozmawiać z nimi w „cztery oczy”? Wyjdź z domu, weź udział w naszych randkach i czerp przyjemność ze spotkań z drugą osobą.

ZAPISZ SIĘ >>

Zadowoleni uczestnicy

Dołącz do grona zadowolonych uczestników

„Na szybkie randki wybrałem się z czystej ciekawości za namową kolegi, który także brał udział w spotkaniu. Pierwszy raz w życiu miałem okazję wziąć udział aż w 20 randkach! :) Podczas spotkania, ze wszystkich uczestników, 3 dziewczyny szczególnie przypadły mi do gustu. Po kilku godzinach od spotkania, na maila otrzymałem kontakt do jednej z nich, co oznaczało, że także nie pozostałem jej obojętny. Sam jestem ciekaw, co dalej z tego wyniknie :)”.
Tomasz

ZAPISZ SIĘ >>

romantyczny obiad

Jak wyglądają nasze randki?

Przy każdym stoliku siedzą dwie osoby płci przeciwnej, mają zaledwie kilka minut na to, aby porozmawiać i zaprezentować się z jak najlepszej strony. Po tym czasie organizator dzwoni dzwonkiem i panowie przesiadają się dalej, do kolejnego stolika. W trakcie trwania całego spotkania, każda osoba ma ze sobą formularz, do którego wpisuje osoby, które wzbudziły jej zainteresowanie. Pomiędzy osobami, wzajemnie sobą zainteresowanymi, organizator wymienia dane kontaktowe. Podczas spotkania panuje miła i przyjazna atmosfera, w końcu każdy przyszedł tutaj po to, aby poznać kogoś wyjątkowego!

Bierzesz udział w szybkich randkach po raz pierwszy i masz szereg wątpliwości i pytań? Nie obawiaj się, gwarantujemy, że udział w naszych spotkaniach sprawi, że poczujesz się pewniej i z łatwością uda Ci się nawiązać nowe, intrygujące znajomości!

ZAPISZ SIĘ >>

Szybkie randki na świecie

Spotkanie Speed dating zostało po raz pierwszy zorganizowane w 1998 roku w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Beverly Hills. Wymyślił je Yaacov Deyo z Los Angeles. Od tego czasu popularność krótkich randek wzrosła do tego stopnia, że tylko w samym Nowym Jorku miesięcznie odbywa się aż do 100 spotkań tego typu. Co najważniejsze, z wielkim powodzeniem pomagają one w odnalezieniu sympatii oraz w zawarciu nowych znajomości. Aż 95% mężczyzn i 80% kobiet biorących udział w szybkich randkach, uważa je za pozytywne doświadczenie.

ZAPISZ SIĘ >>

Para na pikniku

Dlaczego warto?

Na naszych szybkich randkach poznasz aż 15 nowych osób na żywo. Każda z nich może potencjalnie stać się Twoją sympatią, jeżeli oboje przypadniecie sobie do gustu. Dzięki spotkaniom, uda Ci się także zawrzeć interesujące znajomości. Nie musisz tracić już czasu na długie przeglądanie profili randkowych oraz na czatowanie z drugą osobą w sieci. Nasze krótkie randki pomogą Ci w szybki i łatwy sposób sprawdzić czy warto umówić się z kimś po raz drugi.

Jeżeli chcesz poznać ludzi takich, jak Ty – pozytywnych singli, nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!

ZAPISZ SIĘ >>