Speed dating - Najczęściej pojawiające się pytania:

Obraz przedstawiający szybkie Randki

1. Nigdy wcześniej nie byłem/am na szybkich randkach. Jak tam jest?

Nasze randki odbywają się w eleganckich lokalach - kawiarniach lub restauracjach. Na spotkanie przychodzi ok. 15-tu mężczyzn i ok. 15-cie kobiet. Podczas spotkania każdy mężczyzna rozmawia z każdą kobietą. Na odbycie rozmowy mają jednak tylko 5 minut. Po tym czasie mężczyźni przesiadają się do kolejnego stolika. Zabawa trwa dopóki mężczyźni nie porozmawiają ze wszystkimi kobietami. Szybkie randki umożliwiają poznanie nowych osób i tzw. kontakt w „cztery oczy”. To ekscytujące, zabawne i pozytywne doświadczenie. Z pewnością dużo ciekawsze niż siedzenie samotnie w domu lub przeglądanie kolejnych profili randkowych.


Obrazy ukazujące zastanawiającą się osobe

2. Jacy ludzie przychodzą na spotkanie?

Nasze imprezy przyciągają osoby pracujące w różnych zawodach. Często są to ludzie ambitni, wykształceni i zaradni. Przychodzą, ponieważ nie poznali jeszcze tej jedynej osoby na swojej drodze życia. Zdarza się także, że niektórzy uczestnicy są od niedawna w nowym mieście i chcą poszerzyć swój krąg znajomych.


Obraz ukazujący różnych ludzi

3. Ile osób poznam na spotkaniu?

To zależy od typu spotkania, dnia tygodnia i lokalizacji, ale zasadniczo na naszym spotkaniu poznasz około kilkanaście osób przeciwnej płci.


Obraz ukazujący pary

4. Czy zawsze na spotkaniu jest równa ilość kobiet i mężczyzn?

Na większość spotkań jesteśmy w stanie zebrać równą lub prawie równą ilość mężczyzn i kobiet. Nie stanowi to jednak większego problemu, jeśli na spotkaniu zabraknie np. jednej osoby danej płci. Wtedy osoba siedząca po drugiej stronie stolika będzie miała 5 minutową przerwę.


5. Czy mogę zapłacić za udział w spotkaniu przy wejściu?

Niestety nie. Musimy wiedzieć kto przychodzi na nasze spotkania z wyprzedzeniem, aby być w stanie dobrze zorganizować nasze randki. Kiedy uiścisz zapłatę z wyprzedzeniem, wiemy że traktujesz nasze spotkanie poważnie i zamierzasz na nie przyjść.

Obraz ukazujący pieniądze

6. Mój wiek wychodzi po za zakres grupy, czy wciąż mogę przyjść?

Większość ludzi mieści się w przedziale wiekowym określonym dla grupy. Jeśli jednak Twój wiek wychodzi poza przedział wiekowy grupy, w której chcesz uczestniczyć, napisz do nas! Postaramy się rozwiązać Twój problem.

Obraz ukazujący siwego mężczyzne

7. Czy podane przeze mnie dane są bezpieczne?

Tak. Dane, podane przez użytkowników, są bezpiecznie przechowywane w bazach danych. Są one używane przez organizatora do celów niezbędnych do zorganizowania spotkania. Są również udostępniane osobom, pomiędzy którymi „zaiskrzyło” na spotkaniu.

Obraz ukazujący kłódke zabezpieczającą

8. Na czym polega „zaiskrzenie” ?

Po każdej 5-cio minutowej rozmowie wpisujesz „tak” lub „nie” w formularzu (obok imienia swojego rozmówcy). „Tak” oznacza, że chciałbyś ponownie zobaczyć swojego rozmówcę, „nie” oznacza, że nie jesteś zainteresowany dalszym kontaktem. „Zaiskrzenie” występuje, gdy obydwie osoby wpiszą „tak” na swoich formularzach. Tylko pomiędzy takimi osobami organizator wymienia dane kontaktowe, czyli e-mail i nr telefonu.

Obraz ukazujący dwa zakochane w sobie palce

9. Jak kojarzycie uczestników?

Po zakończonym spotkaniu wszyscy uczestnicy przekazują wypełnione formularze organizatorowi. Na ich podstawie organizator wyłania osoby wzajemnie sobą zainteresowane. Po spotkaniu każdy z uczestników otrzymuje e-maila. Dane kontaktowe będą udostępnione tylko osobom, pomiędzy którymi „zaiskrzyło”. Organizator ma 24 godziny czasu na wysłanie wiadomości e-maila z wynikami, od momentu zakończenia spotkania.

Obraz ukazujący pare trzymającą się za ręce

Obraz ukazujący notatki na speed dating

10. Ilu osobom na spotkaniu mogę okazać zainteresowanie, wpisując „tak” przy ich imieniu?

Zainteresowanie można okazać dowolnej ilości osób. Zarówno nikomu, jednej osobie, kilku, jak i wszystkim. Im więcej odpowiedzi „tak” wpiszesz w swój formularz, tym większą masz szansę na otrzymanie kontaktów zwrotnych.


Obraz ukazujący dwie przyjaciółki

11. Nie mogę przyjść na speed dating, czy mój przyjaciel może zająć moje miejsce ?

Tak, pod warunkiem, że jest tej samej płci i mieści się w przedziale wiekowym grupy, do której Ty się zapisałeś. Aby dokonać takiej zmiany, konieczne będzie wysłanie kompletu danych: Twoich i przyjaciela (imię, dwie pierwsze litery nazwiska, e-mail, telefon, wiek) na adres e-mail organizatora. Dokonanie takiej zmiany jest możliwe nie później niż na 48 godzin przed rozpoczęciem spotkania.


Obraz ukazujący laptop-a z rezerwacją

12. Jak mogę zapisać się na szybkie randki ?

    Zapisy dokonywane są przy pomocy naszej strony www, zgodnie z poniższymi krokami:
  1. Wybierz swoje miasto z zakładki „ZAPISZ SIĘ”
  2. Wybierz grupę wiekową, odpowiednią dla twojego wieku
  3. Podaj niezbędne dane
  4. Dokonaj płatności online, aby zarezerwować udział w naszym spotkaniu


Obraz ukazujący przekreślony bilet

13. Czy przed wejściem na spotkanie obowiązują bilety wstępu ?

Nie. Żadne bilety wstępu nie są wymagane. Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy zapisać się online i zapłacić za rezerwacje. Na miejscu wystarczające będzie podanie danych osobowych, takich jak imię i dwie pierwsze litery nazwiska.


Obraz ukazujący karte płatniczą

14. Dlaczego muszę płacić z góry za udział w szybkich randkach ?

Jako organizatorzy musimy mieć pewność, że ilość mężczyzn i kobiet na spotkaniu będzie równa. dlatego niezbędne jest wcześniejsze dokonanie wpłaty. Przelane pieniądze motywują wszystkie osoby do przybycia na nasze randki. Prosimy nie przychodzić na spotkanie bez wcześniejszej rezerwacji, ponieważ nie przyjmujemy płatności przy wejściu, ani nie zapisujemy na spotkanie w lokalu.


15. Skąd wiem, że moja płatność jest bezpieczna ?

Cała płatność odbywa się bezpośrednio przez stronę tpay.com, jest to wiodąca firma przetwarzająca płatności internetowe. Została wyróżniona wieloma nagrodami.

Obraz ukazujący logo tpay-a

16. Dokonałem rezerwacji, ale nie mogę przyjść na spotkanie. Co zrobić ?

Żaden problem. Do 48 godzin przed spotkaniem możesz zgłosić, że nie będziesz mógł zjawić się na spotkaniu. Możemy w takim przypadku zwrócić Ci pieniądze bądź zaproponować inny termin.

Obraz ukazujący auto z przebitą oponą

17. Czy mogę dokonać zmiany rezerwacji na inne spotkanie ?

Tak. Zmiana rezerwacji jest możliwa. Najlepiej dokonać jej pisząc do nas e-maila, podając swoje dane (imię, dwie pierwsze litery nazwiska), miasto (w którym chce się randkować), wiek oraz grupę wiekową. Proces zmiany nie jest prosty, dlatego wykonanie jej podczas krótkiej rozmowy telefonicznej nie będzie możliwe.

Obraz ukazujący terminarz i pióro

Nasze odpowiedzi nie zaspokoiły Twojej ciekawości ? Zapisz się i przyjdź na spotkanie, dzięki naszym randkom poznasz nowych ludzi, spędzisz miło i sympatycznie swój wolny czas, a może spotkasz swoją wymarzoną „drugą połówkę”? Czekamy na Ciebie!

ZAPISZ SIĘ>>