SZYBKIE RANDKI - SPEED DATING - KRÓTKIE RANDKI?

Szybkie randki (ang. speed dating) - to zyskujący coraz większą popularność sposób poznawania nowych osób przeciwnej płci, często zapracowanych, ambitnych, z wyższym wykształceniem. Jest to także nowoczesna forma zawierania ciekawych znajomości z ludźmi z Twojej okolicy. Metoda ta jest przeznaczona dla osób, które zawiodły się na innych możliwościach poznania swojej sympatii, takich jak: portale randkowe, serwisy społecznościowe lub po prostu nie spotkały jeszcze tej jedynej osoby.

Zapisując się na nasze spotkanie, będziesz miał możliwość wzięcia udziału w kilkunastu randkach. Każda z nich będzie trwała ok. 5 minut, stąd ich nazwa – szybkie randki. Osoby przeciwnej płci, z którymi będziesz miał przyjemność randkować będą z tej samej grupy wiekowej co Ty.


Uczestnicy Szybkich Randek

Dla kogo są szybkie randki ?

  1. Dla osób, które szukają swojej sympatii
  2. Dla osób, którym brakuje czasu na poznanie interesujących osób płci przeciwnej
  3. Dla osób, które chcą poznać kogoś interesującego w miłej, przyjaznej atmosferze
  4. Dla osób, które od niedawna mieszkają w naszym mieście i chciałyby poznać nowe osoby
  5. Dla osób, którym nie odpowiada Internetowy kontakt. Na naszych szybkich randkach od razu spotkasz się twarzą w twarz z realnymi osobami
  6. Dla wszystkich, którzy szukają wspaniałej zabawy i/lub chcą spróbować czegoś nowego

Gdzie odbywają się szybkie Randki

Gdzie odbywają się szybkie randki?

Szybkie randki odbywają się w znanych lokalach, zazwyczaj w pobliżu centrum miasta. Wybierając lokal, kierujemy się dobrym gustem, a także chęcią stworzenia niepowtarzalnej atmosfery. Przywiązujemy dużą wagę do wyboru lokalu, ponieważ chcemy, aby osoby w nich randkujące czuły się tam dobrze i komfortowo.


Jak zapisać się na szybkie randki

Jak zapisać się na szybkie randki?

Zapisów można dokonać klikając w zakładkę „ZAPISZ SIĘ”, a następnie należy wybrać miasto, w którym chce się wziąć udział w naszym spotkaniu. W każdym z miast dostępnych jest kilka grup wiekowych, wystarczy wybrać odpowiednią grupę wiekową i wypełnić niezbędne dane:

  1. Imię
  2. Dwie pierwsze litery nazwiska
  3. Adres email
  4. Numer telefonu

Po wypełnieniu odpowiednich rubryk, należy dokonać płatności za pomocą formularza automatycznych płatności online. Dzięki temu w łatwy sposób zapłacisz za udział w spotkaniu.